کفساب کیست و چه وظایفی دارد؟

کفساب

در ادامه مقالات این سایت مقاله‌ای درباره کفساب کیست و چه وظایفی دارد را آماده کرده‌ایم. در این مقاله به توضیح فرد کف ساب و همچنین وظایف کفساب پرداخته‌ایم. در پایان این مقاله شما با کفساب کاملا آشنا شده‌اید و وظایف کفساب را کامل می‌دانید. قبلا در مقاله‌ای کفسابی و مزایای آن را توضیح داده‌ایم. اگر در مورد این مقاله نظر و یا انتقاد و پیشنهادی دارید ما خوشحال میشویم که شنونده این نظرات باشیم. برای این منظور در انتهای همین صفحه نظرات خود را در جهت تکمیل موارد سایت به ما اعلام کنید.

با ما همراه باشید.

کفساب کیست ؟

کف ساب به فردی می‌گویند که به وسیله انواع دستگاه و تجهیزات کفسابی همراه با مهارت، هنر، تخصص ، تجربه و دانش فنی که در طول سال‌های مختلف کسب کرده است کفسابی سنگ کف انواع ساختمان‌ها را انجام می‌دهد. در یک عملیات کفسابی، تخصص و تجربه فرد کف ساب در نتیجه کار بسیار مهم است. بهتر است در کنار کف ساب یک فرد دیگری حضور داشته باشد تا هم آب دستگاه کفسابی را تامین کند و هم آبی که از دستگاه خارج می‌شود را جمع کند.

کفساب

فرق بین کف ساب خوب و بد

در اولین و مهمترین مورد باید به نوع به کار گیری دستگاه اشاره کرد. یک کف ساب خوب تمامی نقاط کف ساختمان را باید با دستگاه کفسابی ساب بزند. مورد بعدی این است که فرد باید بررسی کنید که از کجای کف ساختمان، کفسابی را شروع کند و در چه مکانی سنگ دستگاه را تعویض کرده و عملیات ساب زنی را انجام دهد.

وظایف کفساب
  1. یکی از وظایف کف ساب این است که جنس سنگ را بشناسد و میزان ساب زدن هر سنگ را بداند.
  2. کار کردن با تجهیزات و دستگاه‌های کف سابی را به خوبی بلد باشد و در هر مرحله از چه نوع سابی استفاده کند.

 

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

موبایل

شماره تماس

    پاسخ دهید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند*